امروز سه شنبه ۳۰ بهم ۱۳۹۷ | ‌ساعت ۰۳:۱۵

مجتمع آموزشی ابتکار (آموزش های علمی، فنی و مکالمه زبان)

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و سازمان آموزش و پرورش

تلفن تماس : 34229942-041

دپارتمان فنی

در مورد این بخش

ضرورت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای :

در جهان فراصنعتی امروز توسعه به معنی عام بدون  توجه به آموزش های فنی و حرفه ای مفهومی نخواهد داشت. انقلاب علمی – فنی، انقلابی عمیق و کیفی در نیرو های تولید  و از آن جمله در نیرو های انسانی و روش های تولید به وجود آورده است. آموزش های فنی و حرفه ای انجام فعالیت هایی است که می تواند فرد را برای احراز شغل،‌حرفه و کسب و کار آماده نماید یا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد. این آموزش ها کسب مهارت ها را در راستای تکنولوژی و علوم وابسته به همراه دانش های خاص مربوط به شغل و در بخش های مختلف اقتصادی اجتماعی و فرهنگی ارائه می دهد.

آموزشگاه فنی وحرفه ای آزاد ابتکار با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، در راستای اهداف یاد شده حرکت می کند. در حال حاضر این مرکز در زمینه های آموزشی حرفه های برق صنعتی درجه ۲ – نصاب و مونتاژ کار تابلو های برق و تعمیرکار ماشین های الکتریکی درجه ۲ ( سیم پیچی ) فعالیت می کند.

این آموزش ها بصورت تئوری و عملی انجام می گیرد و کارگاه های مجهز و مربیان و مهندسین با تجربه این آموزش ها را بر عهده می گیرند. در آخر هر دوره آزمون عملی و کتبی بصورت هماهنگ در کل استان انجام می گیرد و افرادی که بتوانند نمره قبولی کسب کنند موفق به اخذ گواهی پایان دوره می شوند.

افرادی که دروس نظری مورد نیاز این دوره را گذرانده باشند با اخذ گواهی مهارت می توانند دیپلم کار و دانش را در رشته مربوطه از مراکز کار و دانش منطقه و اداره آموزش و پرورش به صورت رسمی دریافت نمایند.

مشاوره مورد نیاز بصورت رایگان توسط کارشناسان مربوطه در آموزشگاه ابتکار انجام می گیرد، جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر آموزشگاه مراجعه نمایید.

 

برنامه کلاس ها آموزش اطلاعیه ها استاندارد های آموزشی آیین نامه انضباطی
راهنمای ثبت نام هزینه ها مربیان  گالری تصاویر

نظرات کاربران :

لطفا دیدگاه خود را در مورد این مطلب بیان کنید.